Elektrokoloběžka URBIS

Poznejte krásy měst a užijte si spoustu zábavy. Ekologické elektrokoloběžky pro každého. Dojezd až 25 km a rychlé nabíjení 3 – 5 hodin, hmotnost do 12 kg a super skladnost při převážení nebo přenášení, to jsou kvalitní elektrokoloběžky značky Urbis. S aplikací Urbis scooter si nastavíš a přizpůsobíš svoji elektrokoloběžku přesně podle tvých představ.

[bookly-form category_id=”2″ hide=”categories,staff_members,date,week_days,time_range”]

DOJEZD

15-25 km

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST

25 km/h

DOBA NABÍJENÍ

3-5 hod

HMOTNOST

11,5 kg

Ovládání U3

Jednoduché ovládání, řízení a kontrolu nad jízdou zajišťuje pevná konstrukce koloběžky, vysoká řídítka a pevné, plné bezdušové pneumatiky. Pravou rukou se ovládá páčka pro jízdu vpřed, levou se ovládá páčka brzdy a zvonek. Koloběžka má dva rychlostní stupně s omezovačem rychlosti na 15km/h a 25km/h. Páčka brzdy aktivuje zadní kotoučovou brzdu a současně také elektrickou brzdu na předním kole.

Dojezd U3

20km +-5km. Dojezd koloběžky je velmi diskutovaná záležitost a je potřeba vysvětlit, že může být výrazně ovlivněn mnoha faktory. Často se uvádí dojezd za optimálních podmínek, které však v reálném provozu neexistují a skutečný dojezd je velmi často podstatně menší. Proto uvádíme dojezd u každé koloběžky v rozmezí několika km. Reálný dojezd koloběžky ovlivňuje: hmotnost řidiče, způsob jízdy, profil tratě, rychlost, odpor vzduchu a další.

Skladnost U3

Sklápěcí mechanismus koloběžky U3 je ve spodní části řídící tyče. Pootočením pojistky se odjistí páka sklápěcího mechanismu a vyklopí se směrem dolů. Poté se celá tyč řízení včetně řídítek sklopí směrem k základní desce a zaaretuje se háčkem umístěným na zadním blatníku.

Ekologie U3

E-koloběžka U3 váží 12,2 kg a uveze řidiče o hmotnosti 100 kg. To se s běžným automobilem nedá vůbec srovnávat. Dalším plusem je elektrický pohon, který během své jízdy do ovzduší nevypouští žádné emise. Koloběžky také nepotřebují žádná parkovací místa. Jednoduše je složíte a schováte do šatny, nebo například pod stůl v kanceláři.

specifikace

Motor výkon `{`W`}`: 250
Maximální rychlost `{`km/h`}`: 25
Kapacita baterie `{`Ah`}`: 7,8
Dojezd `{`km`}`: 15-25
Doba nabíjení `{`hod`}`: 3-5
Bluetooth aplikace: ANO
Kolečka: 8,5``
Věk uživatele: 14+
Výška postavy `{`cm`}`: 120+
Hmotnost `{`kg`}`: 12,2
Maximální zatížení `{`kg`}`: 100
Rozměr: d * š * v: 108 x 43 x 112 cm